- فروشگاه ناب فایل الگوریتم آتش بازی برای مدلهای mean-VaR/CvaR
پرسشنامه دیمتل بیمه الکترونیک دانلود مقاله انگلیسی جریان ریسک گریزی پکیج ایده های پولساز خرید اینترنتی و رفع مشکل اتصال به بانک مقاله انگلیسی Technology Sourcing in Multinational Enterprises به همراه ترجمه کامل فارسی دانلود مقاله انگلیسی logic coverage به همراه ترجمه کامل
فروشگاه ناب فایل، با کیفیت ترین و بهترین فایل ها را در زمینه های مختلف در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهد. قیمت اصلی هر فایل در صفحه پرداخت و دانلود فایل قرار دارد. سایر قیمتها نمایشی است.

الگوریتم آتش بازی برای مدلهای mean-VaR/CvaR

الگوریتم آتش بازی برای مدلهای mean-VaR/CvaR

الگوریتم آتش بازی برای مدلهای mean-VaR/CvaR

این مقاله در 11 صفحه ترجمه شده است و برای دانشجویان رشته مدیریت و اقتصاد مناسب می باشد. بخشی از ترجمه مقاله به صورت زیر است:

چکیده:

الگوریتم های هوشمند به صورت گسترده ای برای مسائل بهینه سازی نمونه کارها مورد استفاده قرار گرفته اند. در این مقاله، ما یک الگوریتم هوشمند جدید را معرفی می کنیم، تحت عنوان الگوریتم آتش بازی، که مدل mean-VaR/CVaR را برای اولین بار حل می کند. این نتایج نشان می دهد که در مقایسه با الگوریتم ژنتیک کلاسیک، الگوریتم آتش بازی نه تنها دقت و سرعت بهینه سازی را بهبود می دهد، بلکه همچنین راه حل بهینه را پایدارتر می کند. ما آزمایشات را در سطوح اطمینان مختلف و درجه های مختلف ریسک پذیری تکرار می کنیم، و نتایج قوی هستند. این موضوع نشان می دهد که الگوریتم آتش بازی مزایای بیشتری نسبت به الگوریتم زنتیک در حل مسئله بهینه سازی نمونه کارها دارد، و این موضوع امکان پذیر است و امید است که از آن در این زمینه استفاده شود.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file10_1870062_7430.zip650.5k

امنیت در شبکه های کامپیوتر

امنیت در شبکه های کامپیوتر امنیت در شبکه های کامپیوتر امنيت ، مبحثي كاملا پيچيده ولي با اصولي ساده است . در بسياري از مواقع همين سادگي اصول هستند كه ما را دچار گمراهي مي كنند و دور نماي فعاليت هاي ما را از لحاظ سهولت و اطمينان در سايه اي از ابهام فرو مي برند. بايد گفت كه امنيت يك پردازش چند لايه است. تعيين نوع و نحوه تلقين لايه هاي دفاعي مورد نياز &zwnj ... دریافت فایل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان